KURUMSAL

VİZYONUMUZ
Basın sektöründe faaliyete geçtiğimiz, 1989 yılından bugüne kadar, müşteri arz ve taleplerini gelişen yüksek teknolojimizle en hızlı ve etkin bir şekilde güçlü profesyonel kadromuzla değerlendirip, kalite yönetimimizin ve başarımızın sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız çalışanlarıyla müşterileriyle beraber bir bütündür.

MİSYONUMUZ
Ambalaj etiket ve matbaa sektöründe kurulduğu günden bugüne kadar rakip firmalar tarafından örnek alınan firmamız, yaptığı çalışmalarla ülkesine müşterilerine ve çalışanlarına sürekli yenilikçi ve eğitici hizmetleriyle sektörde kendisini yenileyen müşterisine üstün hizmet ve kalite sunan vizyonumuz ile yenilikçiliği ilke edinmeyi ve bu ilkeleri doğrultusunda hedeflerimizi daima zirveye taşımayı görev almıştır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Firmamız evrak basım sektöründe müşterilerine kalite, maliyet ve zaman faktörlerini dikkate alan ürünler sunmak, ürün kalitesini ve çeşidini geliştirerek pazarda kalıcı olmayı ve markasına güvenirliliğin sürekliliğini sağlamayı ilke edinmiştir. Bu amaçla; Ürün kalitesini artırıcı çalışmalar yapmak,
Bilgi ve deneyimi artırıcı ortam oluşturmak,
Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli takip etmek,
Ürün geliştirme çalışmaları yapmak,
Sektördeki gelişmeleri takip etmek,
Çalışanların bilgisini artırıcı çalışmalar yapmak,
Kalite yönetim sistemi şartlarına ve mevzuat şartlarına uymak ve bunların sürekli iyileştirme çalışmaları yapmayı amaç edinmiştir.
Ayrıca; sektörümüzle ilgili kanun, yönetmelik ve TSE Kalite Yönetim Sistem şartlarına uymayı taahhüt etmeyi ve bu şartları sürekli iyileştiren hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini artırmak firmamızın kalite politikasıdır.

Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası
Dünyamızda insanların bilinçlenmesiyle birlikte doğayı, doğal yaşamı korumaya yönelik birçok projeler uygulanmakta, dernekler kurulmakta ve bilinçli insanlar bunlara büyük destekler vermektedir. Çevre bilincini yaygınlaştırarak yaşadığımız doğaya zarar vermeden üretim yapmak önem verdiğimiz değerler arasındadır. Özgür Ofset olarak, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak bizim için çok önemli bir husustur. Bu yüzden firmamızda çevresel kaynakları düzgün kullanmaya yönelik çevre politikaları uyguluyoruz. Bu da çevreye olan olumsuz etkimizi en aza indirmemize olanak sağlıyor. Hedefimiz gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmaktır. Özgür Ofset Matbaa Bas. Yay. Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti Bununla ilgili şirket bünyesinde görevlendirmeler, kontroller ve eğitimler sürekli arz etmektedir. Geleceğe güvenle bakan bir nesil için gururla çalışıyoruz.